Népdaléneklési Találkozó Csetényben

Idén először rendeztek Csetényben versenyt a népdaléneklésben jeleskedő gyerekeknek. A rendezvényen több, mint tíz település diákjai mutatták meg tehetségüket a zsűri előtt. Iskolánkból öten vettek részt: Bartha Gábor Jácint (1.A), Hanzli Benedek (2.A), Hatvani Melani (2.A), Domavári Hanna (3.A) és Bartha Júlia Menta (4.A), mindannyian nagyon szépen szerepeltek, amihez ezúton is gratulálunk. A versenyt a helyszínen átminősítették „találkozó”-vá, így minden részt vevő egy szép Emléklappal térhetett haza. A helyszínen a csernyei diákjaink közül kiemelt könyvjutalmat kaptak: Hatvani Melani, Domavári Hanna és Bartha Júlia Menta.

Külön köszönet illeti a szülőket, hogy elkísértek minket, egyúttal segítettek a gyerekek helyszínre juttatásában is.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.